طراحی سایت مشهد | طراحی سایت در مشهد

طراحی سایت دانلود سنتر هرو - طراحی سایت مشهد | طراحی سایت در مشهد

طراحی سایت دانلود سنتر هرو

طراحی سایت دانلود سنتر هرو

طراحی سایت تخصصی دانلود هرو - طراحی سایت مشهد

سایت در زمینه قراردادن لینک های آموزشی و یا کاربردی جهت دانلود فعالیت می نماید، یعنی کسب درآمد از طریق خرید اکانت ویژه امتیازی می باشد که هر لینک دارای امتیازی خاص می باشد که باید جهت دانلود آن مقدار امتیاز در حساب کاربری شخص عضو شده موجود باشد.
پس از عضو شدن یک شخص ، لینک های دانلودی در هر پست، نمایش داده میشود و جهت دانلود آن می بایست در پنل خود وارد شود و با کلیک بر روی منوهای تعریف شده به پنل بانک وصل شده و امتیاز خریداری می نماید.
هر کدام از لینک ها امتیاز متفاوتی دارد که توسط مدیر سایت در زمان ارسال مطلب تعریف میشود.
در قسمت دیگر سایت هم اساتید مختلفی آموزش ها را قرار می دهند ( یعنی بعضی از مطالب توسط مدیر سایت قرار میگید و مطالب دیگر توسط استاد مهمان، به این معنی که برای استاد یوزری تعریف میشود(و یا اجازه داده میشه) اون استادها وارد پنل میشند و در پنل مدیریتی خودشون که به یک منو و یا دسته میتونه محدود بشه مطلب و لینک قرار میدهند، شیوه این مطلب گذاری ها و لینک ها مانند بخش مدیر سایت می باشد.

پنل آمار گیری مدیر سایت پنل جامعی می باشد که در آن می تواند گزارش گیری کند و همچنین می تواند دقیقا بداند که در سایتش امتیازاتی که کاربران خریداری میکنند به چه صورت خرج میشود. همچنین می تواند امتیازات کاربران سایت رو ببیند.

طراحی سایت در مشهد

اشترک گذاری این مطلب طراحی سایت در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

تبلیغات

سایت خرید مونوپاد