طراحی سایت مشهد | طراحی سایت در مشهد

اثرات بک لینک ها در بهینه سازی سایت - طراحی سایت مشهد | طراحی سایت در مشهد

اثرات بک لینک ها در بهینه سازی سایت

اثرات بک لینک ها در بهینه سازی سایت

بدون داشتن بک لینک سایت تونایی بهینه شدن در موتور های جستجو را ندارد, در زیر چند نکته در مورد نحوه ایجاد بک لینک که اصلا بر خلاف تصور کار ساده نیست توجه کنید:

تعداد بالای بک لینک، مهم و کافی نیست.

حتما شنیده اید که کیفیت مهم تر است از کمیت و می دانیم که نباید کیفیت را فدای کمیت کرد, این مورد در هم درباره طراحی سایت و بک لینک ها صدق می کند. لزوما تعداد بالای بک لینک ها نمیتواند به سایت شما کمک کند اما بک لینک هایی که در سایت های مرتبط با موضوع سایت شما هستند و نیز سایت های معتبر و پر بازدیدی می باشند بسیار می توانند حائز اهمیت باشند.

 وجود متن های Anchor دارای کلمات کلیدی سایت در لینک های تصویری

در صورت استفاده از لینک های تصویری حتما چک کنید که alt tag برای نصویر درج لینک شما قرار داده شده باشد.

توجه به لینکهای ورودی و خروجی

هنگامی که می خواهید بک لینک کسب نمایید دقت کنید که سایت هایی که تعداد زیادی لینک های بی هدف خروجی دارند از نظر موتور جستجو گوگل نمی توانند بک لینک هایی مناسبی برای سایت شما باشند.

رتبه بالای برخی سایت ها شما را گول نزند.

این نکته را مد نظر قرار دهید که وب سایت هایی که رتبه های بالایی در سایت مانند الکسا هستند لزوما محلی مناسب برای درج لینک سایت شما نمی باشند, چه بسا از روش هایی نظیر بازدید هایی پاپ آپ این رتبه بالا را کسب کرده باشند.

تمرکز بر روی ارتباط مطالب با بک لینک ها در خطوط بالا به این نکته اشاره شد اما با توجه به اهمیت آن حتما توجه کنید لینک سایت خود را در سایتی قرار دهید که ارتباط موضوعی زیادی با سایت شما داشته باشد.

 اهمیت بالای شبکه های اجتماعی و لیتک های شبکه های اجتماعی در بازاریابی آنلاین

 دقت در استفاده از بک لینک های follow هنگام ایجاد لینک حتما از follow بودن آن لینک اطمینان حاصل نمایید زیرا لینک های nofollow و یا لینک هایی که به صورت ریدایرکت به سایت شما وارد می شوند از نظر بهینه سازی برای موتور های جستجو بی اثر است و تنها بازدیدی برای سایت شما می آورد.

طراحی سایت مشهد - طراحی سایت در مشهد

 

اشترک گذاری این مطلب طراحی سایت در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
  • پر بازدیدترین ها

  • مطالب اخیر

تبلیغات

سایت خرید مونوپاد