طراحی سایت مشهد | طراحی سایت در مشهد

شبکه های اجتماعی و سئو سایت - طراحی سایت مشهد | طراحی سایت در مشهد

شبکه های اجتماعی و سئو سایت

شبکه های اجتماعی و سئو سایت

شبکه های اجتماعی تاثیر فراوانی بر طراحی سایت و ار آن مهم تر بهینه سازی سایت دارد

با ظهور شبکه های اجتماعی مانندگوگل پلاس و فیس بوک و توییتر و ...  معنی یافتن مفهوم وب ۲ دیگر اینترنت بدون شبکه های اجتماعی غیر قابل تصور می باشد. شبکه های اجتماعی به مرور در تمام جهان گسترده‌ی وب فراگیر شدند و روزانه میزان قابل توجهی از کاربران اینترنت با این شبکه ها سرو کار دارند.

کاربران شبکه های اجتماعی مزایایی نسبت به کاربران دیگر دارند که برای مدیر هر سایتی در ارتباط بودن با آن ها می تواند بسیار مفید و مهم و سودمند باشد.

مزایای ارتباط با کاربران در شبکه های مجازی برای وبمسترها

1- اکثر آن ها به دنبال کپی کردن مطالب شما نیستند.

2- آن ها می توانند اطلاعات شما را با دیگران به اشتراک بگذارند و اگر مطلبتان واقعا جذاب باشد برای شما تبلیغات به شیوه ی ویروسی انجام می گیرد.

3- همه ی آن ها به نسبت بقیه توانایی به اشتراک گذاشتن نظرات و ایده ی بالاتری نسبت به بقیه دارند و این آرزوی هر مدیر سایت است.

تاثیر شبکه های اجتماعی فیس بوک و توییتر و گوگل پلاس بر  سایت و مطالب سایت

اگر مدیر یک سایت هستید و یا بودید حتما این نکته را تجربه کرده اید که بعد از ارسال مطلب خیلی دوست داشتید که به همه ی کاربران اطلاع دهید اما چنین چیزی یا ممکن نبود یا اگر بود بهتر بود که نبود بهترین ابزاری که قبلا وجود داشت سرویس فید برنر بود اما این سرویس هیچ وقت نمی توانست و نمی تواند نقش فیس بوک را بازی کند به دلایلی که در زیر با هم بررسی می کنیم. ۱. کد امنیتی و مراحل تائید عضویت در این سیستم برای بیشتر کاربران خسته کننده است ۲. یک کاربر در هنگام چک کردن ایمیل های خود ( خصوصا در مواقعی که صندوق ایمیل های آن کاربر پر از اسپم باشد ) به هیچ وجه تمایل ندارد که به مطلب شما توجهی کند ۳. در این سیستم آدرس فید هایی که به صورت پیش فرض ایجاد می شود برای سایت شما در ایران فیًلتر است .

طراحی سایت مشهد - طراحی سایت در مشهد - طراحی سایت

امکان ساخت صفحه اختصاصی برای سایت خود

یکی از امکاناتی که اکثر شبکه های مجازی در اختیار وبمسترها قرار می دهند امکان ساخت صفحه اختصاصی برای سایت خود است . باید توجه کرد که صفحه ی فیس بوک و توییتر و گوگل پلاس از نظر گوگل یک صفحه ی هم موضوع با شما می باشد و هر لینک از آن به سایت شما به معنی افزایش ارزش سایت شما از نظر گوگل هست. 

اشترک گذاری این مطلب طراحی سایت در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
  • پر بازدیدترین ها

  • مطالب اخیر

تبلیغات

سایت خرید مونوپاد