طراحی سایت مشهد | طراحی سایت در مشهد

الگوریتم های گوگل - طراحی سایت مشهد | طراحی سایت در مشهد

الگوریتم های گوگل

الگوریتم های گوگل

در این مقاله الگوریتم های جستجو گوگل را معرفی می کنیم , دلیل نوشتن این مقاله آشنایی با نحوه کار کرد این الگوریتم های می باشد. زیرا آشنایی لازم با این کار این الگوریتم های به ما کمک می کند تا سایت خود را در صفحات ابتدایی موتور جستجو گوگل قرار دهیم.

الگوریتم های پاندا و پنگوئن گوگل   بیشتر روی روش های شناسایی اسپم ها(spam) توجه دارند، به طوری که گوگل پاندا روی محتوای سایت تمرکز دارد و محتواهایی در سایت که برای کاربران ایده آل نمی باشند و از آن مهم تر محتواهای کپی برداری شده از سایت های دیگر را شناساسیی کرده، یا یافتن روش های تقلب   (cloaking ) که در سایت به کار گرفته شده است را به عهده دارد.

اما گوگل پنگوئن : بیشتر روی لینک ها تمرکز دارد و لینکهای اسپم و یا سایت هایی که اقدام به خرید لینک برای بهبود رنگ خود در موتور جستجو را می کنند شناسایی می کند. هر دو الگوریتم پاندا و پنگوئن با روش های سئوی سیاه مقابله می کنند.

الگوریتم جدید گوگل  یعنی : مرغ مگس خوار بر عکس دو الگوریتم ذکر شده روش ضد اسپم نیست بلکه روشی برای تجزیه و تحلیل عباراتی است که کاربر برای جستجو خود وارد کرده است. گوگل با این استفاده از این روش می تواند نتایج منطقی تری را به کاربران خود نشان دهد, در واقع این الگوریتم جدید در نتایج رتبه بندی گوگل به صورت مستقیم ندارد و به بررسی کلماتی که کاربر جستجو کرده می پردازد و  منطقی ترین نتیجه بر اساس خواسته های کاربر ارائه میدهد.

طراحی سایت , بهینه سازی سایت , طراحی سایت مشهد

اشترک گذاری این مطلب طراحی سایت در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
  • پر بازدیدترین ها

  • مطالب اخیر

تبلیغات

سایت خرید مونوپاد