طراحی سایت مشهد | طراحی سایت در مشهد

3 گام برای داشتن سئو مناسب سایت - طراحی سایت مشهد | طراحی سایت در مشهد

3 گام برای داشتن سئو مناسب سایت

 سئو مناسب سایت

امروزه انواع تصورات غلط پیرامون بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو وجود دارد. یک تصور غلط و بزرگ که بسیاری از صاحبان وب سایت دارند این است که هنگامی که آنها طراحی سایت خود را راه اندازی و تنظیم کرده و برای موتورهای جستجو ارسال می نمایید، بلافاصله ترافیک دریافت خواهند کرد.

برای داشتن بازدید بالا سایت زمان زیادی لازم است.

بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو , امری سایت زمان بر و باید برای موفقیت در بهینه سازی سایت قبل از معرفی و ارسال سایت به موتور های جستجو گام های زیر در طراحی سایت صورت گیرد.

گام 1- استفاده از کلمات کلیدی مناسب در طراحی سایت

از آنجا که کلمات کلیدی معیار بسیار مهمی برای موتور های جستجو گر نظیر گوگل می باشند انتخاب و به کار گیری کلمات کلیدی مناسب در رتبه بندی سایت و بهینه سازی سایت تاثیری مبرمی دارد.

گام 2- وجود کلمات کلیدی در تگ عنوان در طراحی سایت

استفاده از کلمات کلیدی در تگ عنوان سایت عامل موثری در بهینه سازی سایت در موتور های جستجو می باشد. از تگ های عنوانی (h1,h2,…h6)که در آن ها کلمات کلیدی بکار نرفته در طراحی سایت استفاده نکنید.

گام 3- بررسی خطاها

اگاه شدن از هر گونه خطایی چه در برنامه نویسی و html سایت و چه در css سایت و رفع آن خطا ها می تواند به شما در بهینه سازی سایت کمک کند. این گونه خطاها غلاوه بر مشکلاتی که برای ربات های و اسپایدرهای گوگل به وجودمی آورند باعث خسته شدن کاربر از بازدید سایت می شوند و در نتیجه کاربر خلیل زود از سایت خارج شده و bomus rate سایت شما کاهش می یابد.

طراحی سایت مشهد - طراحی سایت در مشهد

اشترک گذاری این مطلب طراحی سایت در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
  • پر بازدیدترین ها

  • مطالب اخیر

تبلیغات

سایت خرید مونوپاد