طراحی سایت مشهد | طراحی سایت در مشهد

طراحی سایت باید طبق استانداردهای روز دنیا پیش رود. - طراحی سایت مشهد | طراحی سایت در مشهد

طراحی سایت باید طبق استانداردهای روز دنیا پیش رود.

طراحی سایت

طراحی سایت در مشهد - خلاصه این مقاله به استفاده از عناصر روز طراحی سایت مانند css به جای استفاده از عناصر گزافیکی می باشد. می دانیم که محتوا نقش بسیار مهمی در طراحی سایت دارد و می توان گفت که محتوای مهم ترین بخش طراحی سایت می بشد. , و استفاده از محتوا و متن در طراحی سایت ارزش بالاتری تا استفاده از عناصر گرافیکی دارد.

در طراحی سایت و ظاهر سایت باید سعی کرد از فونت هایی استفاده کرد که قابلیت خوانایی بالایی برای کاربر دارند و استفاده از چندین فونت در یک صفحه از طراحی سایت اصلا به صلاح نیست.

از بودن فونت مورد نظر در css سایت خود نیز اطمینان حاصل نمایید.

css اجازه دادن استایل زیبا به زمینه سایت شما می شود درحالی که در روش های قدیمی از عکس و تصاویر گرافیکی برای زمینه سایت استفاده می شد که باعث شلوغی سایت می شد.امروزه ثابت شده است که رنگ های سفید یا خاکستر ی رنگ های مناسب تری برای زمینه سایت می باشند زیرا باعث اذیت چشم بیننده سایت نمی شود. هم چنین در رنگ متن سایت سعی کنید از رنگ های روشن استفاده نکنید .

سعی کنید از تصاویر متحرک GIF در طراحی سایت استفاد نکنید و به جای آن برای این منظور از کدهای css و جاوا اسکریپت استفاده نمایید.

طراحی سایت مشهد, طراحی سایت در مشهد

سعی کنید در طراحی سایت خود حتما در تمامی صفحات, لینکی به صفحه اصلی سایت خود یا صفحات پر اهمیت سایت خود دهید زیرا ممکن است کاربران از طریق موتور های جستجو به صفحات داخلی سایت شما ابتدا وارد شوند.

اشترک گذاری این مطلب طراحی سایت در شبکه های اجتماعی

Submit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

  • پر بازدیدترین ها

  • مطالب اخیر

تبلیغات

سایت خرید مونوپاد